خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

آموزش استفاده مجدد از لایسنس ویندوز 10 بعد از ارتقا سخت افزار

  چگونه لایسنس ویندوز 10 را با حساب کاربری مایکروسافت یکپارچه نماییم
  در نسخه سالگرد ویندوز 10 شما می توانید مجوز رایگان استفاده ار ویندوز را با حساب کاربری مایکروسافت خود یکپارچه نمایید این امر باعث می شود که شما بتوانید به راحتی بعد از تعویض قطعات سخت افزاری سیستم,  ویندوز خود را مجدد فعال سازی کنید . این امر در زمانی که به حساب کاربری مایکروسافت خود وارد شوید به صورت اتوماتیک اتفاق می افتد .
  اگر در حال حاضر به حساب کاربری مایکروسافت خود وارد نشده اید در منوی Start در گوشه سمت چپ و پایین صفحه بر روی آیکون چرخ دنده کلیک نمایید تا به بخش تنظیمات بروید . سپس از آن جا به قسمت System & Security رفته و از پنل سمت چپ گزینه Activation را انتخاب نمایید . در این بخش در قسمت مربوط به اضافه کردن حساب کاربری مایکروسافت برای شما پیغامی نمایش داده شده است که بیانگر این است که با اضافه کردن یک حساب کاربری مایکروسافت فرایند فعال سازی مجدد مجوز ویندوز 10 به آسانی صورت می گیرد . اگر صاحب یک حساب کاربری مایکروسافت هستید وارد حساب خود شوید در غیر این صورت یک حساب کاربری مایکروسافت برای خود ایجاد نمایید . اگر این گزینه ها را در این بخش مشاهده نکردید بیانگر این است که شما از مجوز رایگان ویندوز 10 بهره نمی برید .

  آموزش استفاده مجدد از لایسنس ویندوز 10 بعد از ارتقا سخت افزار 1


  این مطلب تا کنون 10 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : حساب ,کاربری ,مایکروسافت ,ویندوز ,نمایید ,صورت ,حساب کاربری ,کاربری مایکروسافت ,مایکروسافت برای ,مجوز رایگان ,فعال سازی ,حساب کاربری مایکروسافت ,
  آموزش استفاده مجدد از لایسنس ویندوز 10 بعد از ارتقا سخت افزار

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده